همه چیز درباره مشارکت در ساخت

آشنایی با مشارکت در ساخت

امروزه ساخت و ساز در شکل های جدیدی نمود پیدا کرده است. با توجه به وضع اقتصادی جامعه و با توجه به عدم توانایی همه افراد به ساخت و ساز انفرادی به خصوص در شهرهای با تراکم جمعیتی بالا که ساخت و ساز انفرادی مقوله ای ناممکن تر جلوه می نماید ، مشارکت در ساخت  توانسته است جایگاه ویژه ای در ساخت و ساز مسکن کسب کند.

مشارکت در ساخت در شهر ها و به ویژه در بازسازی بافت فرسوده توانسته است به بخش اعظم ساختمان سازی  و ساخت و ساز در بافت شهری فرسوده بدل شود. در بافت فرسوده شهری با توجه به تجمیع ملک های مسکونی قدیمی امکان ساخت آپارتمان فراهم شده است . از این روسازندگان و فعالان عرضه ساخت و ساز در تلاشند در این بخش حضور ویژه ای داشته باشند. نکته حائز اهمیت در این بخش ساخت املاک فرسوده و تغییر کاربری ان ها در صورت مشارکت در ساخت است.

مشارکت در ساخت در تهران 

مشارکت در ساخت در شهر های بزرگ به ویژه در تهران به پروژه های مشارکت در ساخت املاک فرسوده محدود نمی شود مشارکت در ساخت مراکز تجاری ، مشارکت در ساخت مراکز تفریحی     , مشارکت در ساخت سالن های ورزشی، مشارکت در ساخت مجتمع های مسکونی  از گونه های متداول مشارکت در ساخت محسوب می شود .

مشارکت در ساخت منطقه ۱ تهران

منطقه ۱ تهران به  دلیل موقعیت استراتژیک خود از مناطق دارای ریسک بالا در مشارکت در ساخت است، کیفیت مصالح، توانایی پیمانکار برای اتمام پروژه و همچنین کیفیت ساخت در مشارکت در ساخت میتواند اهمیت زیادی داشته باشد. از این رو توانایی اقتصادی و فنی پیمانکار میتواند مورد توجه بیشتری قرار گیرد .

از جمله فعالیت های بانک سوله ایران ساخت سوله و ساخت اسکلت فلزی و همچنین ارائه خدمات مرتبط با سوله دست دوم است . این شرکت به عنوان یکی از پیمانکاران مشارکت در ساخت با توان اقتصادی و فنی بالا در ساخت و ساز محسوب می شود ، مشاوران این مجموعه آماده ارائه خدمات مشاوره ای در خصوص قرارداد های مشارکت در ساخت و همچنین اطلاعات عملیاتی در ساخت و ساز هستند . با ما همراه باشید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *