مشارکت در ساخت منطقه ۱ تهران

مشارکت در ساخت منطقه ۱ تهران

مشارکت در ساخت منطقه ۱ تهران علاوه بر جذابیت های خاص خود دارای چالش هاب خاص خود نیز می باشد و با توجه به میزان سرمایه لازم برای فعالیت مشارکت در ساخت می بایست هم مشارکت کننده و هم مالک ملک کلنگی در انتخاب خود دقت کنند .

منطقه  يك شهرداری تهران ، در بلندای تهران و با وسعتی حدود ۶۴ كيلومترمربع بر اساس داده های آماری حدود ۴۰۰ هزار نفر جمعيت را در خود جای داده است.

با توجه به رونق ساخت و ساز در این منطقه شاهد رشد ساختمان های اماده و نیمه آماده هستیم و به وضوح مشخص است که  رونق مشارکت در ساخت منطقه ۱ تهران میزان قابل قبولی از صنعت مشارکت در ساخت در تهران را تشکیل می دهد . اين در حالی است كه انبوه ساختمانهای آماده و نيمه وقت در آينده ای نزديك جمعيت منطقه را به مرز ۵۰۰ هزار نفر خواهد رساند.

مختصات جغرافيايی اين منطقه از طرف شمال محدود به ارتفاعات ۱۸۰۰ متری دامنه جنوبی كوههای البرز، از جنوب به بزرگراه شهيد چمران حد فاصل دو راهی هتل آزادی و بزرگراه مدرس و پل آيت الله صدر و از غرب به اراضی رودخانه دركه و از شرق نيز به انتهای بزرگراه ارتش – كارخانه سيمان و منبع نفت شمال شرق تهران محدود می شود.

با توجه به وسعت این منطقه و همچنین میزان تمایل به ساخت و ساز در این منطقه با توجه به ارزش بالای ملک میزان مشارکت در ساخت نیز در این منطقه قابل توجه است. اما نکته مهم در ساخت و ساز در این منطقه در میان انبوه سازندگان توانایی عملیاتی و مالی فرد یا گروهی است که به عنوان تیم مشارکت در ساخت انتخاب می شود .
انتظارات مالکان از نوع ساختمان و ساختمان سازی و استفاده از مصالح با کیفیت و درجه عالی نیازمند به تیم کاری قوی و سرمایه در گردش بالا برای مشارکت در ساخت در این منطقه است چرا که شاهد هستیم به میزان زیادی ملک در این منطقه به صورت نیمه کاره رها شده و کار به سرانجام نرسیده است.

بی شک انتخاب گروه  سازنده مناسب می تواند کار ساخت و ساز را در زمان کمتر و ریسک کمتر و با کیفیت بیشتر نوید دهد. گروه مشارکت در ساخت  با ارائه نمونه کار های قوی در منطقه و داشتن تیم اجرایی و فنی بسیار مجرب و همچنین سرمایه در گردش بالا این نوید را به متقاضیان میدهد که شریک خوب تجاری باشد .

مشارکت در ساخت منطقه1

برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با ما در تماس باشید.

کارشناسان تیم مشارکت در ساخت به طور شبانه روزی آماده پاسخ گویی به درخواست های شما هستند. با ما در تماس باشد

مشارکت در ساخت در تهران 

مشارکت در ساخت در کرج 

مشارکت در ساخت 

 

 

2 دیدگاه در “مشارکت در ساخت منطقه ۱ تهران

  1. محمد رضا کشاورزی گفت:

    سلام قربان
    من ملکی در منطقه ۱ واقع در نزدیکی تجریش داشتم که از طریق مشارکت در ساخت اقدام به باز سازی آن نمودم ، اما بعد از سه سال هنوز موفق به دریافت سند نشده ام در صورت امکان بنده را راهنمایی کنید که چه اقداماتی میتوانم انجام دهم

    1. admin گفت:

      با سلام خدمت شما دوست عزیز ، برای پاسخ دهی به سوال شما نیاز به دانستن یک سری موارد دیگر نیز هست، که بایستی مد نظر قرار گیرد ، لطفا با کارشناسان ما تماس بگیرید که این دوستان با پرسش و پاسخ در موارد مرتبط شما رو راهنمایی کنند

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *