پروژه های مشارکت در ساخت

انواع مختلف پروژه های مشارکت در ساخت تعریف شده اند که همواره مورد توجه بوده اند، از جمله ان ها میتوان به مشارکت در ساخت املاک مسکونی، مراکز تجاری، ورزشی و تفریحی اشاره کرد ، که متناسب با نیاز های مختلف تعریف می شوند.

پروژه های مشارکت در ساخت

پروژه های مشارکت در ساخت

در مقالات پیشین تلاش شد تا انواع پروژه های مشارکت در ساخت معرفی شود و هر چه بیشتر با مفاهیم آن آشنا شویم . در این پست گذری اجمالی به انواع مشارکت در ساخت خواهیم داشت.

مشارکت در ساخت ملک مسکونی

در بافت قدیمی شهر های بزرگ و یا شهر های رو به توسعه بیشترین توسعه در ساخت و ساز در بازسازی املاک مسکونی قدیمی و ساخت بنای جدید در قالب پروژه های مشارکت در ساخت است. بر اساس این تفاهم مالکان ساختمان های مسکونی فرسوده ملک خود را در اختیار سازنده قرار میدهند و در پایان عملیات بازسازی بر اساس تفاهم صورت گرفته درصد مشخصی از ملک بازسازی شده را در اختیاز میگیرند.

مشارکت در ساخت پاساژ و مال

این نوع مشارکت در ساخت ، شامل مشارکت در ساخت و ساز پاساژ ها و املاک تجاری است، به گونه ای که با تعیین درصد سهام افراد مختلف میتوان این نوع از پروژه ها را در ابعاد بزرگ عملیاتی ساخت.

مشارکت در ساخت مجتمع ورزشی 

در این نوع از شراکت میتوان املاکی متناسب با فعالیت های ورزشی و سالن های ورزشی و حتی مجموعه های ورزشی را ساخت و براساس توافق صورت گرفته از بهره برداری آن سهم خواهی کرد.

مشارکت در ساخت مجتمع های ویلایی

شراکت در ساخت مجتمع های تفریحی ویلایی که میتواند به صورت ویلا های مجزا یا شهرک های ویلایی در مناطق خوش آب هوا باشد. در این نوع مشارکت شریک میتواند زمین یا ملک قدیمی خود را در اختیار تیم سازنده براساس مفاد قرارداد منعقد شده مشارکت در ساخت قرار دهد.

هر چند در این مبحث  تلاش شد تا بیشترین دسته بندی های مشارکت در ساخت بیان شود . اما بیش میدانیم که علاوه بر موارد ذکر شده موارد دیگری نیز هستند، که می توانند مورد توجه قرار بگیرند.

تیم مشارکت در ساخت بانک سوله ایران با برخورداری از بالاترین دانش فنی و قدرت اجرایی می تواند به عنوان بازویی قوی در فعالیت های مشارکت در ساخت مطرح باشد. می توانید نظرات خود را با کارشناسان ما در میان بگذارید.